Coby Brinkers, Reginastraat 1, 2645 NM Delfgauw. 015-2615267

Mijn objecten worden uit plakken klei opgebouwd. Ik gebruik het vierkant als zuivere vorm en men vindt dit terug in mijn tempels en pyramiden.

Hoewel het werk een beeld van geslotenheid en massaliteit oproept, is het treffend, dat het ontoegankelijke en zware karakter ervan toch doorbroken wordt. De vormen worden boven hun logheid uitgetild en worden tot doorluchte, haast transparante sculpturen.